Pokalbis: kelionės - geriausias būdas stiprinti santykius


Dalinamės pokalbiu su dienraščiu Kauno diena apie kelionę autobusiuku, kitus mūsų žygius, santykį su gamta bei vienas kitu. Kviečiame skaityti ištrauką žemiau arba galite iškart keliauti į pilną interviu paspaudę šią nuorodą.

„Norint gyventi nuotykingai, reikia atrasti pusiausvyrą tarp kasdienės rutinos ir kelionių“, – įsitikinę Eglė ir Dalius Juočai. Keliauti mėgstanti pora nusprendė padaryti darbų pertrauką ir kone trims mėnesiams autobusiuku išvyko į Balkanus. Grįžę namo ėmė kitaip vertinti gyvenimą ir mėgautis kiekviena diena gamtoje.

Prieš šešerius metus per pažinčių programėlę susipažinę Eglė ir Dalius nesitikėjo, kad pirmasis jų pasivaikščiojimas Nemuno krantine baigsis santuoka ir pašėlusiomis kelionėmis drauge.

„Tuo metu gyvenau Kaune, o Dalius į šį miestą buvo atsikraustęs neseniai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau pasinaudoti programėle, nes kitaip nebūtume susipažinę – neturėjome nė vieno bendro draugo, – pasakoja E.Juočienė. – Jau pirmųjų susitikimų metu supratome, kad turime daug bendrų pomėgių, dalijamės meile gamtai, kelionėms. Tad galiausiai ėmėme planuoti bendrus maršrutus.“

Iš pradžių juodu drauge išsiruošė į Tatrus Lenkijoje, vėliau – į Švediją. Kelionės buvo toli gražu ne poilsinės. Švedijos Laplandijoje Juočai dešimt dienų žygiavo šimtą kilometrų nusidriekusiu kalnų maršrutu. Pora nakvojo palapinėje ir grožėjosi nuostabia gamta. Sužavėti  patirčių keliautojai ėmė svajoti apie ilgesnę ir ekstremalesnę kelionę.

„Svajojome autobusiuku pakeliauti po vaizdingas gamtos vietoves, atrasti kitų šalių parkus, ežerus ir jūras. Tad ėmėme sekti skelbimus ir radome autobusiuką, kuris atitiko mūsų reikalavimus. Įsigijome padėvėtą „Volkswagen“ modelį, o tada jau nebebuvo kur dingti – pradėjome planuoti kelionę“, – juokiasi Eglė.

Tęsti skaityti Kaunodiena.lt puslapyje.

 


Rašyti komentarą


Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti